पोखरा, कात्तिक ८ ।
नेपाल पशु स्वास्थ्य प्राविधिक संघ नेल्टाको क्षेत्रीय अधिबेशन तयारी सुरु भएको छ । पहिलो चरणमा पश्चिमाञ्चल र पूर्वाञ्चलको अधिवेशन हुने नेल्टा केन्द्रिय समितिका महासचिव सुरेश कुमार श्रेष्ठले बताए । उनका अनुसार पश्चिमाञ्चलको अधिबेशन पुस ३ गते बुटवलमा हुनेछ भने पूर्वाञ्चलको अधिबेशन मंसिर १८ गते झापामा हुनेछ । अधिबेशनका लागि दुवै विकास क्षेत्रमा तयारी धमाधम भैरहेको श्रेष्ठले बताए ।
यसपछि बाँकी क्षेत्रका भेला तथा अधिबेशन पनि धमाधम हुने नेल्टा केन्द्रिय समितिले जनाएको छ । क्षेत्रीय अधिबेशन पछि केन्द्रिय अधिबेशन हुनेछ । भेलामा नेल्टाका गतिविधी र भावी कार्यक्रम तथा रणनीतिका बिषयमा पनि छलफल हुनेछ । सोही भेलाबाट नयाँ कार्यसमिति समेत आउने छ । भेलाका लागि अहिले सदस्यता नविकरण र नयाँ सदस्यता बृद्धी तिब्र रुपमा भैरहेको महासचिव श्रेष्ठले बताए । उनले भेलामा सहभागी हुन सबै क्रियाशिल सदस्यहलाई आग्रह समेत गरेका छन् ।

SHARE