एनआरएन अमेरिकाको बिधान अनुसार प्रत्येक बर्ष गर्नु पर्ने बार्षिक साधारण सभा यहि नोभेम्वर १९ तारिकमा बसेको बैठकको निर्णय अनुसार डिसेम्वर ३१, २०१६ का दिन गर्ने भनी निर्णय भएता पनि सो दिन अंग्रेज़ी नया वर्षको अघिल्लो दिन परेकाले एनआरएनएका कार्यसमितिका साथीहरू, सल्लाहकार,लगायत साधारण सदस्यहरुबाट समेत उक्तदिन कार्यक्रम सफलपार्न कठिनाई पर्ने सुझाव आएकाले सबैको राय सल्लाह र सुझावलाई मध्य नज़र गरी आज नोभेम्वर २८ तारिख सोमबार बसेको बैठकको निर्णयबाट आगामी जनवरी १४ शनिबारका दिन टेक्सास राज्यको डलासमा गर्ने गरी निर्णय गरियो ।
उक्त साधारण सभामा सम्पूर्ण एनआरएनए अमेरिकाका सदस्यहरु,बर्तमान कार्यसमितीका पदाधिकारी तथा सदस्यहरु, सल्लाहकारज्यूहरु, आइसिसीका सदस्य तथा पदाधिकारीज्यूहरु, क्षेत्रिय संयोजक र क्षेत्रिय उपसंयोजकज्यू, प्याट्रन, सल्लाहकार लगायत सम्बद्धसबैलाई जानकारीका साथ यो निमन्त्रणा गरिएको छ |

SHARE