टेक्सास, अमेरिका । नेपाली समाज टेक्ससले आउदो जनवरी २२ देखि हरेक आइतबार सुरु गर्ने नेपाली भाषा पाठशालामा आफ्ना बालबालिकालाई भर्ना गर्न अभिभावकमा सूचना जारी गरेको छ ।

समाजका सभापति कृष्ण लामिछानेले जारी गरेको सूचनामा अनलाइन www.ournst.org मा गएर समेत आफ्ना बालबालिकाकाे भर्ना गर्न सकिने बताइएको छ । १८ हप्ताको श्रव्यदृश्य कक्षाका साथै भर्ना, किताव, स्टेशनरी, खानपान, नाचगान समेतको शुल्क १ सय ५० अमेरिकी डलर रहेकाे सूचनामा उल्लेख छ । साथै सभापित लामिछानेले जारी गरेकाे सूचनाद्वारा स्वयंसेवकहरुलाई समेत २१४७०४१२१८ मार्फत सम्पर्कमा रहनुहुन अनुरोध गर्नुभएको छ ।

नेपाली मन्दिरमा दिउँसोको १ बजेदेखि ४ बजेसम्म जनवरी २२ तारिखमा पनि आफ्ना बालबालिकाको भर्ना गर्न सकिनेछ ।

सभापती लामिछानेको बक्तब्य :
आदरणीय दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरु नमस्कार,
नेपाली समाज टेक्सस को नेपाली भाषा पाठशाला, आउदो जनवरी २२ गते आईतबार देखी सुचारु रुपले हुने भएकोले सम्पूर्ण अभिभावकहरुलाई आफ्ना बाल- बालिकाहरुलाई समयमै भनाॅ गराई सहयोग गरी दिन हुन अनुरोध गदॅछौ । माननिय अभिभावक ज्यूहरू, बाल-बालिकाहरुको Online मा समेत भनाॅ गनॅ सक्नुहुनेछ । तसथॅ तलको लिंक मा गई भनाॅ गनुॅहुन समेत अनुरोध गदॅछौ । उक्त दिन पनि भनाॅ लिइनेछ ।
(स्वयंसेवक महानुभावहरुलाई समेत बेलैमा सम्पर्क गनुॅहुन अनुरोध गदॅछौ)
समय: दिनको १ देखी ४ बजे सम्म
स्थान: नेपाली मन्दिर शुल्क: $१५०।
दताॅ, ट्युशन, किताब, स्टेशनरी, खानपान, नाचगान, श्रब्यदृश्य समेत १८ हप्ताको लागी
थप जानकारीको लागी : २१४ ७०४ १२१८ मा सम्पर्क गनुॅहुन अनुरोध छ ।

नेपाली समाज टेक्सास परिवार

SHARE