२०८० असोज ५ गते | 22nd of September 2023

दिलको ड्राइभर सार्वजनिक – म्याकुरी र कन्चन एउटै पर्दामा

खुल्लामन्च
 प्रकाशित: २०७७ कार्तिक २ गते १८:५१

अमेरिकाको क्यालिफोर्नियामा वसोवास गर्दै आउनुभएकी इशा कार्की द्वारा श्रीजीत तथा संगीतवद्द दिलको ड्राइवर सार्बजनिक भएकोछ।  यसमा स्वयम् इशा कार्की अमृत जंग कुँवर को स्वर रहेको भने  संगीत संयोजन रीकेश गुरुङ को रहेको छ। हाँस्य कलाकारपवन खतिवडाम्याकुरी  कञ्चन खड्काको अभिनय रहेको गीत लाइ मनोज बिष्टले निर्देशन तथा टेकेन्द्र शाहले सम्पादन गर्नु भएकोहो 

राज महर्जनको कोरियोग्राफीमा ह्याप्पी क्रु चार्मिङ ईन्टरटेनमेन्टको दमदार प्रस्तुति रहेको अमेरिकामा दिपक बम्जन नेपाल मारामकुमार केसी द्वारा छयांकन गरिएको भिडियोलाइ  ईशा कार्की अमृत जंग कुँवरले परिकल्पना गर्नुभएको हो।  भिडियो एमबीक्रियशनको युट्युब च्यानलमार्फत सार्बजनिक गरिएको

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *