२०८१ वैशाख ८ गते | 20th of April 2024

नेपालमा घरमै डाक्टर बोलाउन मिल्ने एप्लिकेशन ‘डकनक’ शुरु

खुल्लामन्च
 प्रकाशित: २०७५ भदौ १५ गते १९:३६

काठमाण्डौ – घरमै डाक्टर बोलाउन मिल्ने भनिएको मोबाइल एप्लिकेशन डकनक सुरु भएको छ । शुक्रवार राजधानीमा आयोजित एक कार्यक्रममा एपलाई सुरु गरिएको हो । एपमार्फत प्रयोगकर्ताले घरमै डाक्टेर बोलाउन सकिने कार्यक्रममा जानकारी दिइएको थियो । आफ्नो नजिक रहेको डाक्टरलाई बोलाउन सकिने र डाक्टरले पनि एप लगइन गरेर सेवा दिन सक्ने एपका सिइओ क्षितिज गौतमले जानकारी दिए । 

एपमार्फत अनलाईनबाट डाक्टरकै साथै अरु औषधि र ल्याव टेक्निसियनलाई घरमै बोलाएर नमूना लैजाने व्यवस्था एप मार्फत हुने गौतमले जानकारी दिए । एपले डक्टर अन कल नामक होमकेयर समूहसँग सहकार्य गरेर सेवा दिने बताइएको छ । एप सार्वजानिक गर्ने कार्यक्रममा सहभागी भएकाहरुले एप सञ्चालनको व्यवहारिक चुनौतिहरुका बारेमा प्रश्न गरेका थिए ।

https://www.facebook.com/hemanta.r.niroula/videos/10212799220320762/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *