२०८१ वैशाख ८ गते | 20th of April 2024

पोखरा १५ मा एमालेका प्रकाश

खुल्लामन्च
 प्रकाशित: २०७४ जेठ ५ गते २३:५६

पोखरा, ६ जेठ ।
पोखरा लेखनाथ महानगरपालिका स्थित वडा नम्बर १५ मा नेकपा एमालेको प्यानल बिजयी भयो । एमालेका प्रकाश पौडेल वडाध्यक्षमा बिजयी भएका छन् । निकटतम प्रतिश्पर्धी काँग्रेसका टोप बहादुर थापालाई झण्डै ५ सय मतले पराजीत गरे । पौडेलको १ हजार ९ सय ४४ मत आउँदा थापाको १ हजार ४ सय ४७ मत आयो । खुला सदस्यमा तोरण बहादुर बानिया, रुक बहादुर गुरुङ, महिला सदस्यमा पार्वती थापा कार्की र दलित महिला सदस्यमा मन्दिरा परियार बिजयी भएका छन् ।
१५ नम्बर वडाबाट महानगरको नेतृत्वमा पनि एमालेकै उम्मेदवार अगाडी छन् । एमालेका उम्मेदवार मान बहादुर जिसीले २ हजार ५२ मत पाउँदा निकटतम प्रतिश्पर्धी १ हजार ७ सय ४३ मत पाए । उपप्रमुखमा पनि एमालेकी मञ्जुदेवी गुरुङले २ हजार ३८ मत पाउँदा काँग्रेस उम्मेदवार सरस्वती गुरुङले १ हजार ६ सय ४० मत पाईन् ।

१५ नम्बरको मतपरिणाम

  नेपाली कांग्रेस नेकपा एमाले
  रामजी कुवँर सरस्वती गुरुङ मान ब जिसी मञ्जु गुरुङ
  १७४३ १६४० २०५२ २०३८
जम्मा १७४९९ १६५३८ १९१४२ १८११५
  वडाध्यक्ष १४४७ वडाध्यक्ष १९४४

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *