२०८१ जेठ १३ गते | 26th of May 2024

निर्मला पन्तको न्यायका लागि लस एन्जलसमा दबाव कार्यक्रम

खुल्लामन्च
 प्रकाशित: २०७५ असोज ७ गते ११:१९

लस एन्जलस – बलात्कारपछि हत्या गरिएकी कञ्चनपुरकी निर्मला पन्तलाई न्याय दिन नसकेको भन्दै लस एन्जलसका महिला अगुवाहरुले लस एन्जलसमा दवाब कार्यक्रम गर्ने भएका छन । एन डब्लू जी एन, लस एन्जल्स च्याप्टरले पन्तलाई सरकारले न्याय दिन नसकेको भन्दै प्रवासबाट नारी आवाज उठाउन दवाब कार्यक्रम गर्न लागिएको च्याप्टरकी अध्यक्ष अमृता गैरेले जनाएकी छन ।

मुलुकमा बढ्दो महिला तथा बालबालिका हिंसा, हत्या, बलात्कार लगायतका जघन्य अपराध नियन्त्रण गर्न सरकारको ध्यान खिच्न स्थानिय आर्टेसिया पार्कमा आयोजना हुने दवाब कार्यक्रममा उपस्थित हुन अध्यक्ष गैरेले अनुरोध गरेकी छन ।

स्थान : आर्टेसिया पार्क, आर्टेसिया
मिती : सेप्टेम्बर २३, २०१८, आईतवार
समय : बिहान ८ देखी ९ बजेसम्म ।
आयोजक : एनडब्लूजीएन, लस एन्जलस च्याप्टर ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *