२०८१ जेठ १२ गते | 25th of May 2024

नेवा: अर्गनाइजेशनद्वारा लस एन्जलसमा रक्तदान कार्यक्रमको सम्पन्न (फोटो फिचर)

खुल्लामन्च
 प्रकाशित: २०७४ जेठ ८ गते १८:५८
अग्नी चौलागाईं, लस एन्जल्स, २१ मे । नेवा: अर्गनाइजेशन साउदर्न क्यालिफोर्निया च्याप्टरको आयोजनामा श्रीपशुपतीनाथ तथा बुद्ध मन्दिरमा रक्तदान कार्यक्रमको आयोजना भएको छ । रक्तदान गर्न ८० जना​ उपस्थित भएकोमा ३५ जनामात्र दान गर्न सफल भएका थिए ।Displaying 1.jpg
अगस्ट २०१२ देखि हरेक तीन महिनाको फरकमा रक्तदान कार्यक्रमको आयोजना गर्दै आइरहेको छ ।
“आफ्नो संस्कृति संरक्षणका लागि म्ह पुजा र यमरी पुजाका साथमा विविध सामाजिक कार्यलाई निरन्तरता दिंदै आइरहेको संस्थाले आगामी दिनमा समेत सबैको सहयोग र सद्भावमा रक्तदान लगायतका धार्मिक र सामाजिक कार्यक्रम गर्दै जाने” संस्थाका महासचिव बिमल श्रेष्ठले बताए ।Displaying 2.jpg
हरेक व्यक्तिले गरेको रक्तदानले तीन जनाको जीवन रक्षा हुने गर्दछ । अमेरिकी नियम अनुसार रक्तदान गर्न अमेरिकामा बस्न थालेको ३ वर्ष हुनुपर्ने तथा लगातार एकबर्ष अमेरिका बाहिर नगएको हुनु पर्दछ । सामान्य अवस्थामा ६ हप्ता पछि पुन: रगत दिन सकिने भए पनि प्लेटलेट चाही हरेक दुई साता पछि दिन मिल्दछ ।Displaying 3.jpg

 Displaying 4.jpg
Displaying 6.jpg
Displaying 7.jpg
Displaying 8.jpg
Displaying 9.jpg
Displaying 10.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *