२०८१ असार ४ गते | 17th of June 2024

एनडब्ल्युजिएन – लस एन्जलसद्दारा बनभोज कार्यक्रमको आयोजना गरिंदैं

खुल्लामन्च
 प्रकाशित: २०७५ मंसिर २८ गते १५:१६

लस एन्जलस – एनडब्ल्युजिएन – लस एन्जलस  (NWGN – LOS ANGELES) द्दारा च्याप्टरले क्रिसमस तथा अंग्रेजी नव-बर्ष २०१९ को उपलक्ष्यमा लस एन्जलसमा बनभोज कार्यक्रमको आयोजना गर्दैछ । क्रिसमसको दिन डिसेम्बर २५ तारिख मंगलवारका दिन संस्थाले आयोजना गर्ने बनभोज कार्यक्रममा सांस्कृतिक, खेलकुद लगायत अन्य बिभिन्न कार्यक्रहरु समावेश गरिएको संस्थाकी अध्यक्ष अमृता गैरेले बताईन ।Image result for christmas picnic

एनडब्ल्यूजीएन – लस एन्जलस च्याप्टरको सकृयतामा भित्र्याईएको ‘पन्चे बाजा’ सम्मिलित कार्यक्रम पनि यस बनभोजमा समावेश गरिने अध्यक्ष गैरेले जनाएकी छन । ‘क्रिसमसको उत्सवमा आयोजित बनभोजमा सहभागी भई महिलाहरुको यो प्रयासमा हातेमालो जनाईदिनिहुन ग्रेटर लस एन्जलस क्षेत्रमा रहनुभएका सम्पूर्ण संस्थाहरु, प्रमुख एवम प्रतिनिधिहरु, पत्रकारहरु लगायत स्थानइी बुवा-आमा, दाजु-भाई तथा दिदी-बहिनीहरुमा बिनम्र अनुरोध गर्दछौं,’ अध्यक्ष गैरेले बताईन ।

Image may contain: one or more people

कार्यक्रम :
मिती : December 25, 2018, Tuesday
स्थान : 19211 Studebaker Road, Cerritos, California 90703
समय : 9 : 00 AM – 6 : 00 PM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *