२०८० फागुन २१ गते | 4th of March 2024

एनआरएनए अमेरिकाको बोर्ड अफ डाइरेक्टर पदमा कमल सापकोटाको उम्मेदवारी

खुल्लामन्च
 प्रकाशित: २०७८ जेठ ५ गते १४:५९

टेक्सास – गैर आवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) अमेरिकाको आसन्न निर्वाचनमा कमल सापकोटाले बोर्ड अफ डाईरेक्टर पदमा उम्मदेवारी दिनु भएको छ । सापकोटाले गैर आवासीय नेपालीहरु सबैको साझा एनआरएनए बनाउनको लागि आफूले बोर्ड अफ डाईरेक्टर पदमा उम्मेदवारी दिएको बताउनुभयो ।

अमेरिकामा इमानदार र सामाजीक छवी राम्रो बनाउनु भएको सापकोटाले गैर आवासीय नेपालीहरुको हक हित, नयाँ पुस्तालाई नेपालसँग जोड्न र सस्थागत परिवर्तन तथा सुधारको लागि पनि आफ्नो उम्मेदवारी भएको बताउनुभयो । विगत १५ वर्षदेखि डिएफडब्ल्यू मेट्रोफ्लेक्स सेवा दिदै आउनुभएको सापकोटाले आफूले सबैको साथ सहयोग पाउने विश्वास ब्यक्त गर्नुभएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *