२०८० फागुन २१ गते | 4th of March 2024

काँग्रेसको १४औँ महाधिवेशन काठमाडौंको भृकुटीमण्डपमा सूरु, माधव केपी एउटै मञ्चमा

खुल्लामन्च
 प्रकाशित: २०७८ मंसिर २४ गते १०:२६

काठमाडौँ  – नेपाली काँग्रेसको १४औँ महाधिवेशन काठमाडौंको भृकुटीमण्डपमा सूरु भएको छ । महाधिबेशनको उद्दघाटन नेपाली काँग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले गर्नूभयो । उदघाटन समारोहमा महाधिबेशनलाई शुभकामना दिन विभिन्न दलका नेताहरु महाधिबेशन स्थल भृकुटी मण्डपमा पुगेका छन । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली , माओवादी अध्यक्ष प्रचण्ड ,नेकपा समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपाल लगायतले सम्बोधन गरेका छन ।

माधव नेपाल र प्रचण्ड सहभागी कार्यक्रममा एउटै मञ्च प्रयोग नगर्ने अडान लिएका केपी ओली पनि पहिलो पटक एकै मञ्चमा उपस्थित भएका छन ।  उद्घाटनमा नेपालका सबै मुख्य राजनीतिक दलका प्रमुखहरुका साथै विदेशबाट भारतको भारतीय जनता पार्टी र काँग्रेस आईका प्रतिनिधिको समेत उपस्थिति  छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *