२०८१ वैशाख ८ गते | 20th of April 2024

विमान दुर्घटनापछि ट्राफिक कन्ट्रोलका कर्मचारीको सरुवा

खुल्लामन्च
 प्रकाशित: २०७४ फागुन ३० गते ८:४८

काठमाडौं । त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको एयर ट्राफिक कन्ट्रोल टावर एटीसीमा कार्यरत ६ जना कर्मचारीको सरुवा गरिएको छ । युएस बंगला एयरको विमान दुर्घटनाका बेलामा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको एयर ट्राफिक कन्ट्रोल टावर एटीसीमा कार्यरत रहेका ६ जना कर्मचारीको सरुवा गरिएको हो ।

उनीहरुलाई अर्को विभागमा सरुवा गरिएको नेपाल नागरिक उड्ययन प्राधिकरणका उपमहानिर्देशक राजन पोखरेलले जानकारी दिए ।

दुर्घटना भएपछि एटीसीका कर्मचारी ‘सक्ड’ हुने भएकाले अन्य विभागमा सारिएको हो । एटीसीका अधिकारीले आफ्नो आँखै अगाडि त्यति ठूलो दुर्घटना देख्दा उनीहरुमा त्रास सिर्जना भईरहन हुनसक्ने भएकाले अन्य विभागमा सरुवा गरिएको उपमहानिर्देशक पोखरेलले बताए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *