२०८१ जेठ १२ गते | 25th of May 2024

पोखरा २ मा काँग्रेस अगाडी

खुल्लामन्च
 प्रकाशित: २०७४ जेठ २ गते ५:१२

पोखरा, २ जेठ ।
पोखरा लेखनाथ महानगरपालिकाको वडा नम्बर २ को जारी मतगणनामा नेपाली काँग्रेस अगाडी देखिएको छ । महानगर प्रमुख पदका काँग्रेस उम्मेदवार रामजी कुवँरले २ सय ५६ मत पाएका छन् भने प्रतिद्धन्द्धी एमालेका मानबहादुर जिसीले १ सय ९० मत पाए । उपप्रमुखमा २ सय ४० मत सहित काँग्रेस उम्मेदवार सरस्वति गुरुङ अगाडी छिन् भने एमाले उम्मेदवार मञ्जुदेवी गुरुङले १ सय ७७ मत पाईन् ।
वडा उम्मेदवारमा भने काँग्रेस अगाडी छन् । वडाध्यक्षमा काँग्रेसको २ सय ८४ मत छ भने एमालेको १ सय ५७ मत छ । दुवै वडा जोड्दा एमाले उम्मेदवार जिसीले १ हजार २ सय ५५, मञ्जुले १ हजार २ सय ३१ मत पाएकी छिन् । काँग्रेसका रामजीले १ हजार ८७ र सरस्वतिले १ हजार ८६ मत पाएकी छिन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *