२०८१ जेठ १२ गते | 25th of May 2024

पोखरामा पुनः एमालेको अग्रता

खुल्लामन्च
 प्रकाशित: २०७४ जेठ ४ गते १०:४९

पोखरा, ४ जेठ ।
पोखरा लेखनाथ महानगरपालिका वडा नम्बर ५ को मतगणना सार्वजनिक भएसँगै नेकपा एमालेले अग्रता लिएको छ । एमाले उम्मेदवार मान बहादुर जिसीले काँग्रेस उम्मेदवार रामजी कुवँरलाई ३ सय २७ मतान्तरले पछाडी पारेका हुन् । जिसीको ९ हजार ४ सय ९५ मत आउँदा कुवँरको ९ हजार १ सय ६८ मत छ ।
उपप्रमुखको उम्मेदवार मञ्जुदेवी गुरुङले पनि काँग्रेस उम्मेदवार सरस्वती गुरुङलाई पछि पारेकी छिन् । मञ्जुले ९ हजार २ सय ४ मत ल्याउँदा सरस्वतीले ७ हजार ९ सय २३ मत ल्याईन् । दुई बीचमा १ हजार २ सय ८१ म्तको फरक छ ।
५ नम्बर वडामा एमालेकै उम्मेदवार धन बहादुर नेपाली अध्यक्षमा बिजयी भए । उनले १ हजार ७ सय ६८ मत पाउँदा प्रतिद्धन्द्धी काँग्रेस उम्मेदवार रामजी प्रसाद कोइरालाले १ हजार २ सय ४६ मत पाए । वडा सदस्यमा एमालेकै पुष्पराज बराल र उज्वल खत्री बिजयी भएका छन् । महिला सदस्यमा अञ्जु केसी र दलित महिला सदस्यमा हरि माया विश्वकर्मा बिजयी भएकी छिन् ।

१ देखी ८ सम्मको अन्तिम मत परिणाम

वडा नेपाली कांग्रेस नेकपा एमाले
रामजी कुवँर सरस्वती गुरुङ मान ब जिसी मञ्जु गुरुङ
८३१ ८४६ १०६५ १०५४
८२८ ७५९ ६८० ६१७
९२७ ८८३ ७५५ ६५०
८७२ ६६३ ५७४ ४८६
११६८ १०२३ १८२३ १७८०
१६७६ १११८ १२५३ १३४९
१०२८ ९३४ १३७३ १३५२
१६३८ १५७२ १८४० १८०१
२०० ११९ १३२ ११५
जम्मा ९१६८ ७९२३ ९४९५ ९२०४

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *