२०८० फागुन १२ गते | 24th of February 2024

गायिका सुनिताको तीजको कोसेली पुतली झैँ नाच्ने लहर

खुल्लामन्च
 प्रकाशित: २०७४ असार २८ गते ६:३०

काठमाडौं २८ असार । हिन्दु नारीहरुको महान पर्व हरितालिका तीज आउन एक महिना बाँकी छ । तर तीजका गीतहरु रेडियो टेलिभिजन तथा सामाजिक सञ्जालहरुमा घन्किन थालेका छन । जसका कारण यतिबेला गायिक गायिकाहरु निकै व्यस्त देखिन्छन ।

त्यही क्रममा गायिका सुनिता अधिकारीले पनि यसपालिको तीजमा नया कोसेली लिएर आएकी छन । उनले मायाले गीत गाउने हो भनी पुतली झैँ  नाच्छु छमछमी जस्ता शब्द समेटिएको ‘झलमल झलमल’ बोलको तीज गीत लिएर आएकी हुन ।  गायिका अधिकारीले उक्त गीतको म्युजिक भिडियो समेत छायाँकन गरिसकेकी छन ।

मंगलबार काठमाडौमा उनले  गीतको म्युजिक भिडियो छायाँकन गरेकी छन । भागीरथ चलाउनेको शब्द रहेको उक्त गीतमा भागीरथ चलाउनेले सुनितालाई स्वरमा साथ दिएका छन । केही दिनमा नै म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गर्ने तयारीमा रहेको गायिका अधिकारीले बताएकी छन ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *