२०८० फागुन १२ गते | 24th of February 2024

पाँच मोडल प्रतिस्पर्धामा को बन्छ सर्वोकृष्ट ?

खुल्लामन्च
 प्रकाशित: २०७४ साउन ६ गते १७:०३

कमल फुयाल
काठमाडौं ६ साउन । यतिबेला नेपाली लोकदोहोरी गीतमा छमछमी नाच्ने पाँच जना मोडल सर्वोकृष्ट मोडलको प्रतिस्पर्धामा छन । पछिल्लो समयमा निकै चर्चामा आएका मोडलहरु लिला गिरी, रिना थापा मगर, रिता तामाङ, रुपा कडेल, दिपासा विसी यतिबेला प्रतिस्पर्धामा छन । सुन्दरादेवी सन्देश साप्ताहिकको आयोजनामा तेश्रो सुन्दरादेवी सन्देश म्युजिक अवार्डको लागि यि पाँच जना मोडलको नाम मनोनयमा परेपछि प्रतिस्पर्धामा उत्रिएका छन । सर्वोकृष्ट मोडलको बन्ने हो भन्ने चाही श्रावण २७ गते नै कुर्नु पर्ने हुन्छ । तेश्रो सुन्दरादेवी सन्देश म्युजिक अवार्ड २१ वटा विधामा वितरण गरिदै छ ।

उत्कृष्ट पाँचमा पर्न सफल भएका मोडलहरु

लिला गिरि

 

रिना थापा मगर

 

दिपसा बिसी

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *