२०८१ जेठ १५ गते | 28th of May 2024

महावाणिज्यदुत ढकालको पहलमा लस एन्जलसमा सामुदायिक अन्तर्कृया

खुल्लामन्च
 प्रकाशित: २०७५ साउन २३ गते ४:०९

लस एन्जलस –  कार्यक्रमहरुका बिचमा हुने कार्यक्रम छाडेर लस एन्जलसमा फेरी एकपटक समुदायिक संघ-संस्था, तिनका प्रमुख र प्रतिनिधी एवम पत्रकारहरुसंगको अन्तरकृया कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । Image may contain: 7 people, indoor

महावाणिज्यदुत ॠषी ढकालको पहलमा सम्पन्न कार्यक्रममा लस एन्जलस भरीका संघ-संस्थाका प्रमुख र तिनका प्रतिनिधिहरुको उपस्थिती थियो । प्रवास, समुदायमा एउटै उदेश्य लिएर स्थापित संस्थारु, समुदायमा सेवा दिलाउने तिनका समान उदेश्य र तत्काल संस्था एवम सामाजिक अभियान्ताहरुको पहलमा गर्न सकिने कार्यहरुको बारेमा छलफल गर्न महावाणिज्यदुत ढकालले आयोजना गर्नुभएको कार्यक्रममा लस एन्जलस क्षेत्रमा सकृया प्राय सम्पूर्ण संस्था र प्रतिनिधिहरुको उपस्थिती थियो । Image may contain: 8 people, including Taras Himalayan Cuisine, Shanti Ram Dhakal, Santosh Pandey, Rishi P Dhakal, Anil Kumar Oli and Dolma Lama, people smiling, people sitting, table and indoor

कार्यक्रममा महावाणिज्यदुत ढकालले धेरै अघिदेखी चाहना हुंदाहुंदै पनि आज समुदायसंग जुट्ने अवसर मिलेको बताउंदै प्रवासको समाजमा आईपर्ने समस्याहरुलाई समाधान गर्न आ-आफ्नो क्षेत्रमा दक्ष सदस्यहरुले समयानुकुल जानकारी र चेतनमुलक कारयक्रमहरु आयोजना गर्दा समाज लाभान्वित हुने बताउनुभयो । Image may contain: 2 people, including Rishi P Dhakal, people sitting, table and indoor

Image may contain: 5 people, including Rameshor Bhandari, Agni Chaulagain, Uma Karki Thapa and Indira Tripathi, people sitting

पर्यटनदुत रामेश्वर भन्डारीले नेपालको पर्यटन बिकासका लागि प्रवासी समाजको बिशाल भूमिका हुने, श्रीपशुपतिनाथ फाउन्डेशन मिडिया र समाजको लागि सदैव हातेमालो गर्न तयार रहेको जानकारी गराउनुभयो । श्रीपशुपतिनाथ फाउन्डेशनका अध्यक्ष भक्त थापाले समुदायकै सहयोगले प्रवासी नेपाली समुदायमा फाउन्डेशन ऐतिहासिक भएको बताउंदै यस्ता अन्तरकृयाहरुले निरन्तरता पाउनुपर्ने बताउनुभयो ।Image may contain: Shanti Ram Dhakal, standing

नेपाल अमेरिका पत्रकार संघका नव-निर्वाचित सभापति सुदिप पन्तले अमेरिकी नेपाली समाजमा लस एन्जलस आफ्न उपस्थिती र आवाजका लागि निरन्तर सफल हुंदै गएको जनाउंदै नेजाको उदेश्य नै समाजको आवाज मुखरित गर्नु रहेको जनाउनुभयो ।Image may contain: Indira Tripathi, smiling, sitting and indoor

कार्यक्रममा एनआरएन आईसीसी सदस्य बलराम थापा, एनआरएन ब्यापार प्रवर्धन समितिका उप-संयोजक नारायण ‘भिम’ ढकाल, एनआरएन अमेरिकाकी उपाध्यक्ष उमा कार्की थापा, एनआरएन अमेरिका महिला संयोजक ईन्दिरा त्रिपाठी, अनेसास केन्द्रिय कोशाध्यक्ष शान्तिराम ढकाल, नेपाल अमेरिका पत्रकार संघका सभापति सुदिप पन्त, क्षेत्रिय संयोजक गोकुल ढकाल, सदस्य अग्नी चौलागाईं, पत्रकारहरु डोल्मा लामा र उपेन्द्र सापकोटा, पशुपतिनाथ फाउण्डेशनका सल्लाहकार ईन्जिनियर कन्हैया कायस्थ, फाउण्डेशनकी उपाध्यक्ष तारा गुरुङ्ग ‘ब्ल्याक’,  सदस्य रामचन्द्र लामिछाने, Image may contain: 1 personसदस्य तथा मन्दिर पूजा समितिका संयोजक दिपक पाठक, नेपाल अमेरिका एकता समाजका अध्यक्ष चन्द्र सिवाकोटी, उपाध्यक्ष नविन पोखरेल, अनेसास लस एन्जलसका सभापति डनबहादुर कार्की, उपाध्यक्ष प्रकाशचन्द्र घिमिरे, ब्लड डोनर्स एशोशियसन – लस एन्जलसका सभापति एकदेव शर्मा, एएनएसका उपाध्यक्ष कर्ण चन्द, हिमालयन लायन्स क्लब, लस एन्जलसका अध्यक्ष सुर्य प्रसाईं, नर्स एशोसियशन – लस एन्जलसकी अध्यक्ष टिका आङ्दाम्बे, एनआरएन अमेरिका, क्यालिफोर्निया च्याप्टरका युवा संयोजक सिद्दार्थ सिलवाल र सामाजिक कार्यकर्ता शारदा श्रेष्ठले समुदाय, सेवा, कर्तब्य र योजना लगयातका बिषयहरुमा आ-आफ्ना विचार राख्नुभएको थियो ।Image may contain: Siddhartha Silwal

नेजाका सभापति पन्त सम्मानित :

अमेरिकामा सकृय राष्ट्रिय स्तरका नेपाली संघ-संस्थाहरुमा आफ्नो दरिलो उपस्थिती जनाउंदै आएको लस एन्जलसले यसपटक भर्खरै सम्पन्न नेपाल अमेरिका पत्रकार संघको छैटौं अधिवेशनमा आफ्नै क्षेत्रबाट नव-निर्वाचित सभापति सुदिप पन्तलाई सम्मान गरेको छ । महावाणिज्यदुत ॠषी ढकाल र अग्रज समाजसेवी ईन्जिनियर कन्हैया कायस्थले संयुक्त रुपमा नेजाका सभापती सुदिप पन्त, पश्चिम क्षेत्रिय संयोजक गोकुल ढकाल र सदस्य अग्नी चौलागाईंलाई खादा ओढाएर सम्मान गर्नुभएको थियो ।Image may contain: 3 people, including Rishi P Dhakal and Anil Kumar Oli, people sitting

संस्थाहरुको तर्फबाट एनआरएन अमेरिकाकी उपाध्यक्ष उमा कार्की थापाले सभापति पन्त, संयोजक ढकाल र सदस्य चौलागाईंलाई खादा लगाएर सम्मन गर्नुभएको थियो ।Image may contain: 4 people, people sitting

Image may contain: 3 people, including Shanti Ram Dhakal, people sitting, table and indoor

Image may contain: one or more people, people sitting, people eating and indoor

Image may contain: 3 people, including Bhakta Thapa, people sitting, table and indoor

Image may contain: 5 people, including Bhim Dhakal Narayan, Rameshor Bhandari and Uma Karki Thapa, people sitting and indoor

Image may contain: 3 people, including Upendra Sapkota, people sitting, table and indoor

Image may contain: 4 people, people sitting

Image may contain: 2 people, including Bal Ram Thapa, people sitting

Image may contain: 7 people, including Bhim Dhakal Narayan, Rameshor Bhandari, Agni Chaulagain and Indira Tripathi, people sitting, table and indoor

Image may contain: 4 people, including Upendra Sapkota, people sitting, table and indoor

Image may contain: 6 people, including Taras Himalayan Cuisine and Anil Kumar Oli, people sitting, table and indoor

Image may contain: 3 people, including Sharada Shrestha, people sitting, eyeglasses and indoor

Image may contain: 3 people, people sitting, table and indoor

Image may contain: Uma Karki Thapa, Siddhartha Silwal and Indira Tripathi, people sitting, table and indoor

Image may contain: 3 people, including Bhakta Thapa and Rameshor Bhandari, people sitting, table and indoor

Image may contain: 4 people, including Upendra Sapkota, Chandra Siwakoti and Eka Dev Sharma, people sitting and indoor

Image may contain: 3 people, including Dolma Lama, people sitting, table and indoor

Image may contain: 3 people, including Ramchandra Lamichhane and Bhim Dhakal Narayan, people sitting, people eating, table, drink and indoor

Image may contain: Bal Ram Thapa, sitting and eating

Image may contain: 3 people, including Bhim Dhakal Narayan, people sitting

Image may contain: 4 people, including Rameshor Bhandari, Uma Karki Thapa and Indira Tripathi, people sitting and indoor

Image may contain: 3 people, including Bal Ram Thapa and Kanhaiya Kayastha, people sitting

Image may contain: 3 people, including Sharada Shrestha and Don Karki, people smiling, people sitting, eyeglasses and indoor

Image may contain: 8 people, including Taras Himalayan Cuisine, Shanti Ram Dhakal, Santosh Pandey, Rishi P Dhakal, Anil Kumar Oli and Dolma Lama, people smiling, people sitting, table and indoor

Image may contain: Bhakta Thapa

Image may contain: Uma Karki Thapa, indoor

Image may contain: Agni Chaulagain, beard, eyeglasses and sunglasses

Image may contain: Rameshor Bhandari, suit

Image may contain: 7 people, indoor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *